Spotkanie w Kole Nowogard 2014-10-06

6 października 2014 odbyło się spotkanie członków i sympatyków Koła Nowogard, na którym w programie znalazły się miedzy innymi:

  1. Wykład konsultanta Dietetycznego Pani Hanny Głowackiej z firmy OLEOFARM Sp. z o.o. o znaczeniu oleju lnianego LenVitol w diecie ze szczególnym uwzględnieniem osób z cukrzycą.
  2. Wystąpienie Przedstawiciela ds. Promocji Tarchomińskich Zakładów Farmaceutycznych „Polfa” Pni Barbary Siarneckiej, w którym zaprezentowała produkty firmy „Polfa” dedykowane diabetykom.
  3. Informacja o XVIII Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologiczne „DIABETICA EXPO 2014”  i  ” XII Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości , które odbyły się w Toruniu 26 i 27 września 2014 przekazana przez grupę nowogardzkich diabetyków, którzy w nich uczestniczyli.
  4. Uzgodnienia  zasad zakupu przez Koło Nowogard profilaktycznych skarpetek  zdrowotnych „Deo Med” dla diabetyków. 
  5. Omówienie działań podjętych przez prezes SED Panią mgr Beatę Stepanow na obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.
  6. Omówienie złożonego wniosku do projektu budżetu Gminy Nowogard na 2015r.
  7. Podjęto decyzję, że PSD Koła Nowogard nie włącza się w kampanie wyborcze do struktur samorządowych prowadzone przez lokalne ugrupowania.
  8. W punkcie sprawy bieżące poinformowano zebranych, że na prośbę Pani Lidii Bogus opiekuna Koła Nowogard zostało zwołane posiedzenie Zarządu Koła w dniu 07-10-204.

Eugeniusz Tworek
Prezes PSD
Koła Nowogard