Spotkanie szkoleniowo integracyjne w Międzyzdrojach 2013

W dniach od 10  do 13 października 2013 r. Zarząd Wojewódzki  PSD w Szczecinie zorganizował   w Ośrodku Wypoczynkowym Polino w Międzyzdrojach czterodniowe spotkanie szkoleniowo – integracyjne  dla prezesów i członków zarządów struktur PSD rejonu zachodniopomorskiego.
W części szkoleniowej w programie znalazły się:

  1. Wystąpienie Prezes PSD Zarządu Wojewódzkiego Zbigniewa Kędzierskiego, który omówił ogólne zasady księgowania obowiązujące wszystkie koła diabetyków zrzeszone w strukturze PSD.
  2. Wystąpienie Konsultanta Dietetycznego firmy Oleofarm sp. z o.o. Pani Hanny Głowackiej, która omówiła produkty firmy Oleofarm sp. z o.o. w zakresie ich przydatności dla diabetyków.
  3. Wystąpienie Prezesa PSD Koło Nowogard – Mistrza pszczelarskiego Eugeniusza Tworek, który omówił właściwości naturalnych produktów pszczelimi ze szczególnym uwzględnieniem ich zastosowania w diecie diabetyka w wykładzie pod tytułem „Naturalne produkty pszczele – Czy cukrzycy mogą jeść miód?

Poza wykładami uczestnicy spotkania spędzili czas na spacerach po Międzyzdrojach oraz nad morzem. Na zakończenie uczestnicząc w wieczorku tanecznym zorganizowanym w ośrodku Polino. W śród licznie przybyłych diabetyków rejonu zachodniopomorskiego z Koła Nowogard uczestniczyły trzy osoby.


admin.