2011-12-05 Spotkanie Opłatkowe Członków PSD Koła Nowogard

W dniu 05 grudnia 2011 r. członkowie PSD Koła Nowogard spotkali się na uroczystym opłatku wigilijnym. Tegoroczne spotkanie opłatkowe odbyło się w znacznie liczniejszym gronie naszych członków jak poprzednie. Niestety nie wszyscy mogliśmy w nim uczestniczyć. Rozpoczęło się minutą ciszy, którą uczciliśmy pamięć zmarłego kolegi Zygmunta Mierkiewicza.  Było to już trzecie takie spotkanie w   historii działalności Koła. Chociaż za oknami panowała  jesienna pogoda, odmienna jak w ubiegłym roku, w siedzibie koła zapanowała ciepła i przytulna atmosfera wypełniona  śpiewem kolęd, kosztowaniem potraw wigilijnych przygotowanych przez naszych członków,  oraz dużą dawką dobrego humoru. Obecni na spotkaniu połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności oraz samych dobrych cukrów w nowym nadchodzącym 2012 roku. 
W imieniu własnym oraz całego Zarządu Koła Nowogard składam życzenia samej pomyślności w nadchodzącym 2012 roku wszystkim, którzy nie mogli być z nami w tym dniu.
Pragnę jednocześnie  zaprosić jeszcze nie zdecydowanych do „Nowogardzkiej Szkoły Cukrzycy” na wykłady w dniu 16 grudnia 2011 na godz. 16:00.

Eugeniusz Tworek
Prezes PSD     
  Koła Nowogard