DiabeDance – na Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Przyjdź 14 listopada 2014 o godz. 11:00 na Plac Wolności w Nowogardzie na Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Dołącz do Nas !

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą to globalna kampania ustanowiona w 1991 roku przez Międzynarodową Federację Diabetologiczną i Światową Organizację Zdrowia w odpowiedzi na niepokojący wzrost przypadków cukrzycy na całym świecie. Każdego roku Światowy Dzień Cukrzycy obchodzony jest 14 listopada.
Głównym celem akcji jest zwiększenie świadomości szerokich kręgów społeczeństwa na zagrożenie jakim jest epidemia cukrzycy.

Udziel nam pomocy w zorganizowaniu – DiabeDance© 
na Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Głównym celem projektu jest uwrażliwienie opinii publicznej na problem, jakim jest rosnąca liczba zachorowań na cukrzycę i promowanie aktywności fizycznej, jako jednej z form prewencji cukrzycy u osób zdrowych i skuteczną pomoc w kontrolowaniu cukrzycy u osób chorych, poprzez zorganizowanie 14 listopada – w dniu Światowego Dnia Walki z Cukrzycą, DiabeDance©, którego ideą jest zabawa, spontaniczność działania oraz jednoczenie się pokoleń.

Zabierz z sobą dowolny detal w  kolorze niebieskim!

Niebieski kolor jest symbolem walki z cukrzycą

W dniu 14 listopada charakterystyczne budowle i obiekty zmieniają kolor na niebieski. Podejmowane wszelkiego typu działania zawierają również w sobie detale koloru niebieskiego symbolizujące i przypominające wszystkim widzom o chorobie milionów ludzi na całym świecie i ich codziennym zmaganiu się z cukrzycą.

Wszelkie informacje:
tel. 500 553 190
e-mail:cukrzycanowogard@wp.pl

Obejrzyj Animację