Aktualności

Światowy Dzień Cukrzycy 2021

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy poprzez bezpośredni udział w obchodach kolejny również w tym roku w znaczny sposób utrudnił wzrost epidemii koronawirusa Covid.
14 listopada 2021 nowogardzcy diabetycy obchody Światowego Dnia Cukrzycy rozpoczęli spotkaniem przed Ratuszem Miejskim w Nowogardzie podświetlonym w tym dniu w geście solidarności z diabetykami na kolor niebiesko na tle, którego wykonano pamiątkowe zdjęcie. Następnie diabetycy w niewielkich grupkach udali się na spacer alejkami otaczającymi koło jeziora. Spotkanie zostało zakończone wspólnym posiłkiem w restauracji Neptun. W imieniu własnym oraz zarządu koła składam podziękowania diabetykom za udział w spotkaniu.

Eugeniusz Tworek
Prezes Oddziału
Zachodniopomorskiego
PSD


Nowa strona internetowa Koła Diabetyków w Nowogardzie

Informujemy, że z dniem 30 października 2021 roku zaczynamy wdrażać do użytku nową stronę internetową, na której będą dostępne informacje z działalności Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w blokach:

  • Koło Nowogard
  • Oddział Powiatowy Goleniów
  • Oddział Zachodniopomorski PSD
  • Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Zarząd Główny

Strona jest już dostępna pod adresem: 

cukrzycanowogard.pl

Za wszelkie niedogodności oraz ewentualne błędy, które mogą wystąpić z góry przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.


Spotkanie członków i sympatyków PSD Koła Nowogard

Zarząd Koła PSD Nowogard zaprasza na spotkanie w dniu 08 listopada 2021 r. o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. S. Żeromskiego w Nowogardzie.

Eugeniusz Tworek
      Prezes PSD
       Oddziału
Zachodniopomorskiego


Rusza XI edycja Nowogardzkiej „Szkoły Cukrzycy”

Zaczynamy 26 listopada 2021 r.

Wykłady są prowadzone w Nowogardzie w Świetlicy Środowiskowej im. św. Jana Pawła II nr 2 (znajdującej się na terenie parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego) raz w miesiącu przez okres 8 miesięcy Zajęcia rozpoczynają się o godz. 16:00.

Lekarzem prowadzącym Nowogardzką „Szkołę Cukrzycy” jest Pani dr Marzena Kargul.

Uczestnikiem Szkoły możne być każda zainteresowana osoba. Zajęcia dla wszystkich uczestników są bezpłatne. [Czytaj Więcej w tym również Terminy i tematy wykładów: ]

W imieniu Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Nowogard oraz Pani dr Marzeny Kargul serdecznie zapraszamy do udziału w XI Edycji Nowogardzkiej „Szkoły Cukrzycy


Koronawirus:


informacje i zalecenia
W załączonym linku znajdziecie Państwo pełen zakres aktualnych informacji o pandemii koronowirusa. Jeżeli potrzebujesz informacji kliknij w obrazek lub załączony link