2021-06-02 – Spotkanie członków PSD Koła Nowogard

Ze względu na poprawę sytuacji oraz znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Zarząd PSD Koła Nowogard podjął decyzję o wznowieniu cyklicznych spotkań członków naszego koła. Spotkania będą się odbywały z zachowaniem limitu uczestników i przy ścisłym uwzględnieniu wytycznych sanitarnych. Planowane przez władze znoszenie obostrzeń dopuszcza nam możliwość podjęcia ograniczonej działalności z udziałem większej ilości osób. Od dnia 28.05 br. w pomieszczeniach zamkniętych dla 50 osób, przy czym do tego limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19.

Pierwsze z cyklicznych co miesięcznych spotkań po tak długiej przerwie odbędzie się wyjątkowo w środę 02 czerwca 2021 r. w Miejskiej Bibliotece w Nowogardzie o godz. 16:00. 

Jednocześnie informujemy, że rozpoczniemy X edycję Nowogardzkiej Szkoły Cukrzycy. O terminach wykładów członkowie PSD Koła Nowogard oraz mieszkańcy Gminy Nowogard zostaną powiadomieni. W związku z trwającą pandemią i obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi uczestników naszych działań prosimy o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego otrzymanej szczepionki na Covid-19.

admin